Pezinok/Senec: Osobný tréner a vybavené fitko k tebe domov

Tréning pod vedením osobného trénera v Pezinku doma alebo vonku.

Chceš trénovať ale odrádza ťa návšteva fitnescentra? Alebo máš obmedzenia, pre ktoré návšteva fitnescentra neprichádza do úvahy? Trénuj v Pezinku/Senci a blízkom okolí v pohodlí domova. Som profesionálny osobný tréner a fitko priveziem k tebe domov alebo kdekoľvek sa ti bude dobre cvičiť. Výsledky spoluprác si môžeš prezrieť v referenciách.

Projekt mobilné fitko vznikol počas obdobia kedy boli fitnescentrá zo zákona zatvorené. Je to osobný tréner a vybavené fitko, ktoré prídu za tebou domov.

Niekoľko cvičenia chtivých (vrátane mňa) hľadalo možnosti ako cvičiť plnohodnotne aj bez návštevy fitnescentra. Postupným uvoľnovaním opatrení bolo možné cvičiť vonku. A tak sa arzenál Mobilného fitka a tréningového vybavenia rozširoval až do bodu kedy sa takmer nikto do fitness centra vrátiť nechcel aj keď už boli otvorené.

Tréning s osobným trénerom v Pezinku/Senci a blízkom okolí, doma, vonku alebo vo firme.

Sa stal natoľko populárny, že návšteva „fitness centra“ nikomu nechýbala.

Mobilné fitko znamená možnosť trénovať plnohodnotne kdekoľvek.

V súčasnosti disponuje mobilné fitko viac ako 100 tréningovými stanovišťami s dostupnosťou viac ako 1000 cvičení. To je “repertoár” dostatočný pre akékoľvek ciele.

Profesionálny osobný tréner a mobilné fitko v Pezinku/ v Senci k tebe domov.

V rámci mesta Pezinok a Senec si môžeš MobilneFitko a osobného trénera vyskúšať prvú hodinu zadarmo (obmedzené). Jedná sa o úvodnú tréningovú hodinu. Zrealizujeme základnú diagnostiku pohybov, bioimpedačné meranie (na špeciálnej váhe) a úvodný tréning. Následne vytvorím súbor, do ktorého budeš mať prístup. Tento súbor bude vždy obsahovať kompletný záznam, akýsi prvotný tréningový plán, o našej spolupráci.

Stručný popis prikladám o niekoľko riadkov nižšie.

Ako prebieha prvá hodina v Pezinku s osobným trénerom a mobliným fitkom?

Prostredníctvom stránky mobilnefitko.sk, mailom alebo telefonicky si dohodneš prvú hodinu – ustálime miesto, čas a všetko potrebné na prvý tréning.

K dohodnutému termínu a miestu priveziem MobilneFitko podľa dohody.

Zrealizujeme

  • úvodnú konzultáciu,
  • diagnostiku na diagnostickej váhe OMRON (meranie kompozície tela – pomer svaly, tuk, BMI, visc.tuk,… do maximálnej hmotnosti 150kg).
  • určíme východiskovú pozíciu,
  • ustálime možnosti a
  • následne určíme prvotný plán a absolvujeme úvodný tréning. Na základe uvedeného budeme mať “nástrel” tréningového plánu na najbližšie tréningové obdobie.

Toto tréningové obdobie je spravidla 1 tréningový mesiac.

Údaje základnej diagnostiky ti prídu mailom v prehľadnej tabuľke, kde si môžeš značiť všetky svoje ďalšie pokroky. V prípade ďalšej spolupráce budem uvedené pravidelne značiť a vyhodnocovať spolu s tebou aj ja.

Mobilné fitko aj s osobným trénerom príde k tebe domov. Odcvičíš a kým, sa po tréningu vydýchaš, fitko aj tréner sú preč.

Podľa stupňa tvojej kondície a trénovanosti prebehne prvý tréning, ktorý je spravidla zameraný komplexne (najmä u začiatočníkov). Komplexne zameraný tréning znamená zložený zo základných cvikov a pohybov.

Viem, že by si najradešj okamžite budoval svaly/ spaľovala tuky (čo sa aj tak deje ako sprievodný jav), v absolútnom úvode je však dôležitejšie určenie aktuálnych možnosti a schopností. Po ich zhodnotení môžeme raketovo začať pracovať na tvojich cieľoch.

Na výber máš niekoľko programov. Celkové informácie o 3 mesačnej spolupráci nájdeš v tomto článku – 3mesačný komplexný program zmeny postavy s osobným trénerom

V rámci 3 mesačných programov je Antistárnuci tréningový program prioritne určený ľuďom po 50tke zameraný na funkcionalitu a zdravie. Programy som opísal v samostatných článkoch – Antistarnúci tréningový program s osobným trénerom v Pezinku.

Druhým štandardizovaným tréningovým programom je FIT komplexný program určený najmä tým, ktorý sú zameraný na úpravu postavy a výkon. Opis programu je v samostatnom článku FIT komplexný program s osobným trénerom v Pezinku.

V prípade záujmu o kratšiu spoluprácu je pre možnosť absolvovať 10 týždňový externý program zmeny postavy s osobným trénerom, prípade balík 11 (10+1) tréningov.

Ak ťa zaujíma viac informácií o tréningových možnostiach v Pezinku a blízkom okolí kontaktuj ma cez formulár na webe MobilneFitko.sk. Rád zodpoviem tvoje otázky.

Váhaš alebo máš otázky ohľadom fungovania a tréningového procesu? Neváhaj sa pýtať. Je v mojom záujme nastaviť ti spoluprácu tak, aby bola vyhovujúca.

Poznáš niekoho komu by tieto informácie mohli pomôcť? Prosím pošli mu tento článok. Prípadne ho zdieľaj na sociálnych sieťach. Budem ti za to vďačný.

Foto: archív pohyb.sk a mobilnefitko.sk

Odporúčané produkty z nášho e-shopu