Mobilné fitko: Osobný tréner a vybavené fitko k tebe domov – prvá hodina a diagnostika zadarmo.

Tréning s cieľom formovania postavy a zlepšovania zdravia pod vedením osobného trénera doma alebo vonku.

Chceš trénovať ale odrádza ťa návšteva fitnescentra?Alebo máš obmedzenia, pre ktoré návšteva fitnescentra neprichádza do úvahy? Trénuj vonku alebo v pohodlí domova. Som profesionálny osobný tréner a celé fitko priveziem k tebe domov alebo kdekoľvek sa ti bude dobre cvičiť. Výsledky spoluprác si môžeš prezrieť v referenciách.

Projekt mobilné fitko vznikol počas obdobia kedy boli fitnescentrá zo zákona zatvorené. Niekoľko cvičenia chtivých (vrátane mňa) hľadalo možnosti ako trénovať plnohodnotne aj bez návštevy fitnescentra. Postupným uvoľnovaním opatrení bolo možné cvičiť vonku. A tak sa môj arzenál tréningového vybavenia rozširoval až do bodu kedy sa takmer nikto do fitnescentra vrátiť nechcel aj keď tieto už boli otvorené.

Tréning s osobným trénerom doma a vonku

sa stal veľmi populárny a návšteva „fitnescentra“ nikomu nechýbala.

Osobný tréner a mobilné fitko vonku.

V súčasnosti disponuje mobilné fitko viac ako 100 tréningovými stanovišťami s dostupnosťou viac ako 1000 cvičení. To je “repertoár” dostatočný pre akékoľvek ciele.

Osobný tréner a mobilné fitko v Pezinku – ZADARMO.

V rámci mesta Pezinok si môžeš MobilneFitko a osobného trénera vyskúšať prvú hodinu zadarmo (obmedzené).

Ako prebieha prvá hodina s osobným trénerom a mobliným fitkom?

Prostredníctvom webu mobilnefitko.sk alebo telefonicky si dohodneš prvú hodinu – ustálime miesto, čas a podobne.

K dohodnutému termínu priveziem MobilneFitko podľa dohody.

Zrealizujeme

  • úvodnú konzultáciu,
  • diagnostiku na diagnostickej váhe OMRON (meranie kompozície tela – pomer svaly, tuk, BMI, visc.tuk,… do maximálnej hmotnosti 150kg).
  • určíme východiskovú pozíciu,
  • ustálime možnosti a
  • následne určíme prvotný plán a absolvujeme úvodný tréning.

Údaje základnej diagnostiky ti prídu mailom v prehľadnej tabuľke, kde si môžeš značiť všetky svoje ďalšie pokroky.

Podľa stupňa tvojej kondície a trénovanosti prebehne prvý tréning, ktorý je spravidla zameraný komplexne (najmä u začiatočníkov). Komplexne zameraný tréning znamená zložený zo základných cvikov a pohybov.

Viem, že by si najradešj okamžite budoval svaly/ spaľovala tuky (čo sa aj tak deje ako sprievodný jav), v absolútnom úvode je však dôležitejšie určenie aktuálnych možnosti a schopností. Po ich zhodnotení môžeme raketovo začať pracovať na tvojich cieľoch.

Na výber máš niekoľko programov. Najpopulárnejšie sú 3mesačný komplexný program zmeny postavy s osobným trénerom a 10 týždňový externý program zmeny postavy s osobným trénerom, prípade balík 11 (10+1) tréningov.

Ak ťa zaujíma viac informácií kontaktuj ma cez formulár na webe MobilneFitko.sk. Rád zodpoviem tvoje otázky. Ponuka je časovo obmedzená a platí do obsadenia termínov.

Foto: archív pohyb.sk a mobilnefitko.sk

Odporúčané produkty z nášho e-shopu