Vyrysované svaly bez tuku ako vyrezané britvou. Pi vodu!

Chceš aby tvoje svaly boli definované ako by si ich vyrezal britvou? Na vyrysovanie svalov a spaľovanie tuku ti pomôže voda.

Možno bezpečne povedať, že voda je liek. A to nie len pre telo alebo svaly. Dokáže vyliečiť alebo sa podieľa na liečbe až 90% fyzických problémov. Ak si myslíš, že piješ dostatok vody možno zostaneš na pochybách.

Biologicky sme v podstate chodiace vrecia s vodou. Bolo by možné spomenúť nespočetné množstvo štúdií, výskumov a prác o tom, kde všade a v akom množstve sa voda v tele používa a prečo je nesmierne dôležitá. Tým sa ale zaoberať nebudem. Celkovo s vodou zabudneme na voodoo riešenia, pretože jediný kto vodu nepotrebuje je mŕtvy.

vyrysovanie svalov a spalovanie tuku s vodou pohyb.sk

Samozrejme je pravdou, že z vody môžeme byť nafúknutý. Avšak to je len v prípadoch kedy prijímame veľa sodíka, sacharidov a len priemerné množstvo vody. Konzumácia dostatočného množstva vody znamená minimálne 1,8 litra a viac denne. Uvedené je len minimálne množstvo, kedy tvoje telo nebude cítiť potrebu zadržiavať akýkoľvek prebytok vody .

Toxíny.

Pozitívny efekt na úrovni buniek. Prinútiš všetky nežiadúce kvapaliny (toxíny) vrátane alkoholu i kyseliny mliečnej odplaviť prostredníctvom moču. Ten by mal byť bez zápachu a svetlej farby.

Naše telo pohlcuje toxíny denne takmer zo všetkého s čím prídeme do styku (jedlo, pitie, prostredie), takže ak máš záujem nebyť chorý, naplň si fľaše s vodou.

Activia je hodná zabudnutia. Primerané množstvo vody udržuje proces tráviaceho systému v bezproblémovej prevádzke.

Spaľovanie tuku.

Pri požiadavke spaľovania tuku a rysovania svalov neprerušuj príjem vody. Voda okrem množstva iných procesov v tele optimalizuje oxidáciu tukov. To spôsobuje, že spaľovanie tuku a rysovanie svalov je oveľa jednoduchšie. Týmto spôsobom aj vyznávači svalnatých tiel často prichádzajú o svoje zlepšovanie a proces definície svalových vlákien si len sťažujú.

Príklad: 90kg vážiaci muž by mal vypiť denne minimálne 2,7 l vody.

Väčšia sila v mŕtvom ťahu.

Áno, čítaš správne. Samozrejme ide o celkové zvýšenie sily, ktoré (teoreticky) nastáva pri dostatočnom množstve vody v tele. Za predpokladu, že pociťuješ neprimeranú bolesť po tréningu, väčšie množstvo vody skráti dobu tvojho zotavenia a odplaví kyselinu mliečnu.

V každom prípade, dostatočné pitie vody udrží tvoje svaly a žili plné. Je účinné v prevencií chorôb, zbavuje telo toxínov, zlepšuje trávenie, lepšie spaľuje tuk, definuje svaly a odstraňuje svalové kŕče.

Definovanie svalov prostedníctvom vody je štandardne osvedčená záležitosť. Na dostatočnú svalovú definíciu resp. použitie tejto “vodnej teórie” musíš mať dostatočne nízke percento tuku na tele.

Ak si v cvičení začiatočník a nedarí sa ti dosiahnuť dostatočný stav vyrysovania svalov. Resp. dostatočne nízky podiel tuku kedy by tvoje svaly boli viditeľne vyrysované poznám riešenie tvojho problému.

Začni cvičiť s POHYBom for Men je kompletný tréningový manuál pre mužov začiatočníkov, ktorý ti poskytne presný návod ako znížiť podiel tuku, budovať svaly, zlepšovať svoju kondíciu a najmä dosiahnuť zo seba skutočne dobrý pocit za výsledky.

Kompletný tréningový manuál pre mužov začiatočníkov Začni cvičiť s pohybom for men pohyb.sk

Ak si pokročilý cvičenec môžeš využiť nastavenie tréningového a stravovacieho plánu na mieru presne podľa tvojich potrieb.

Páčil sa ti tento článok a myslíš, že si zaslúži aby ho videlo ešte viac ľudí? Tak sa o neho podeľ aj so svojimi kamošmi na sociálnych sieťach. Stačí na to jeden klik 😉

Zdroj: spotmebro.com

Foto: Goodfon.su

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu