Veľký sprievodca diétami
a stravovacími plánmi na chudnutie

AKO SA STRAVOVAŤ, ABY SOM SCHUDOL?

Spaľovanie tuku nie je žiadny rébus. Je to vhodná kombinácia tréningu (fyzickej aktivity) a spôsobu stravovania (diéty). V tejto časti nášho trojdielneho e-booku Schudnite s POHYBom ťa prevediem stručným prehľadom jednotlivých diét zameraných na redukciu hmotnosti. Vysvetlím ti, na čom sú založené a tiež ti poviem, aké sú ich plusy a mínusy. Dočítaš sa, ako vnímajú ľudia daný spôsob stravovania. Zhrnul som pre teba, ako tieto diéty pôsobili na mňa alebo na mojich cvičencov. Dokopy som pre teba zmapoval 7 stravovacích princípov.

7 STRAVOVACÍCH PRINCÍPOV ZAMERANÝCH NA CHUDNUTIE

  1. Nárazové diéty,
  2. Moderné diéty,
  3. Warior diet – diéta bojovníka,
  4. Vegetariánstvo,
  5. Ketogénna diéta,
  6. Paleo diéta,
  7. Komplexná vyvážená diéta,
  8. Zhrnutie diét a ich účinnosť.

SKRATKY VEDÚCE K ÚSPECHU (VÄČŠINOU) NEEXISTUJÚ

V živote často platí, že skratky vedúce k úspechu neexistujú. Avšak v tomto prípade existuje spôsob, ako schudnúť jednoduchšie. Je to možnosť nechať si navrhnúť individuálny tréningový a stravovací plán na chudnutie. Mám viac ako 15 ročnú prax. Počas tejto doby som pomohol množstvu ľudí získať postavu po akej túžia. Ak chceš dosiahnuť svoj cieľ rýchlejšie a efektívnejšie, vypracujem ti individuálny tréningový a stravovací plán, ktorý bude prispôsobený na mieru tvojim potrebám. Ani toto nie je záruka úspechu. V konečnom dôsledku je výsledok 100%-ne závislí na tom, ako budeš tento plán dodržiavať. Ušetríš však čas potrebný na to, aby si zistil čo presne máš jesť, v akých množstvách, kedy máš jesť a kedy a ako máš správne cvičiť, aby sa ti podarilo schudnúť a vyformovať postavu. Tréningový a stravovací plán ti navrhnem na základe tvojich preferencií a individuálnych obmedzení (zdravotných, časových, pracovných, súkromných a pod.) Zisti viac o mojich individuálnych tréningových a stravovacích plánoch na mieru tu.

Ak ešte stále váhaš prezri si kategóriu tých, ktorý to už absolvovali.

VYPLŇ FORMULÁR A ZÍSKAJ E-BOOK ZADARMO

Po vyplnení tohto formulára ti pošlem e-mail, v ktorom si nájdeš e-book Veľký sprievodca diétami a stravovacími plánmi na chudnutie.

(odoslaním formulára potvrdzuješ všeobecné podmienky internetového obchodu Pohyb.sk)

3 dielny seriál o spaľovaní tuku Schudnite s POHYBom

Schutnite s POHYBom - 1. časť Schutnite s POHYBom - 2. časť - hover Schutnite s POHYBom - 3. časť