Tvoj osobný tréner kdekoľvek: ONLINE video tréningový program Absolútny začiatočník

Tento tréningový program je určený absolútnym začiatočníkom, ktorý chcú začať cvičiť a nevedia ako.

Online video program Absolútny začiatočník vznikol pre tých, ktorí chcú začať cvičiť a nevedia ako. Absolútny začiatočník v tom význame znamená bez akejkoľvek tréningovej kondície, zručnosti a športovej minulosti. Cieľom sú výsledky v podobe lepšej hybnosti a funkčnosti tela, zlepšenie metabolizmu (celkovo), viac energie na každodenné činnosti a zmena fyzických proporcií – úbytok tuku a definícia svalov.

Online program je možné realizovať kdekoľvek a to s minimom pomôcok. Potrebuješ iba pár metrov štvorcových miesta a tréningové vybavenie: karimatka resp. podložka na cvičenie, nakladacie jednoručky (2ks), expander (odporová guma).

Celý tréningový program má trvanie 100 dní a skladá sa z troch fáz.

Prvú máš k dispozícií na vyskúšanie úplne zadarmo (TU) v trvaní 20 dní. Tréning je veľmi jednoduchý len na niekoľko minút obdeň. Zameriava sa najmä na stred tela. Tieto (svalové) partie sú väčšinovo najviac skrátené/atrofované. Preto je potrebné v slede ďalšieho rozvoja ich prvotná aktivácia a kondícia.

Druhá fáza je aklimatizačná v trvaní 40 dní. Jedná sa o stále posilňovanie/naťahovanie z úvodnej fázi a ďalšie cviky pre rozvoj spodnej i hornej časti tela.

Tretia fáza je tréningová resp. s názvom ostrý tréning v trvaní 40 dní. Samotný tréning je smerovaný už komplexne na celé telo.

Celý tréningový program začina. Resp. jeho vhodnosť pre teba i môžeš overiť veľmi jednoduchým testom v trvaní 1 minúty.

Test Online video tréningového programu Absolútny začiatočník.

Podľa tohto testu sa môžeš zaradiť/zariadiť pre výber tréningového postupu.

Online video tréningový program Absolútny začiatočník je určený práve pre teba ak uvedený test v trvaní 1 minúty nezvládneš resp. nezvládneš bez výraznej svalovej námahy.

Ak test zvládneš celú minútu ale tvoja kondícia nie je na pokročilom stupni venuj pozornosti tréningovým manuálom Začni cvičiť s POHYBom for Men pre mužov a Začni cvičiť s POHYBom for Women pre ženy. Tieto tréningové manuály sú určené mužom a ženám začiatočníkom, ktorý rekreačne športujú alebo ich úroveň kondície nie je na priveľmi nízkom alebo vysokom stupni.

Čo môžeš od Online video tréningového programu Absolútny začiatočník očakávať?

  • zlepšenie hybnosti a funkčnosti tela,
  • zlepšenie kondície,
  • ľahší každodenný pohyb a tým viac energie,
  • zlepšenie zdravia,
  • zlepšenie kondície,
  • zlepšenie fyzických proporcií – budovanie svalov, tam kde svaly majú byť a úbytok tuku, tam kde tuk nemá byť.

Viac informácií a možnosť program si na 20 dní vyskúšať môžeš kliknútím SEM.

Online video tréningový program na cvičenie doma - Absolútny začiatočník
Tréningový proces podľa online video programu Absolútny začiatočník.

Celý online video tréningový program Absolútny začiatočník je založený na základných pohyboch, poznaní možností a problematiky úplných začiatočníkov, ktoré som od roku 2006 zozbieral najmä v rámci môjho 3 mesačného komplexného programu zmeny postavy s osobným trénerom.

Osobná spolupráca – 3 mesačný komplexný program zmeny postavy s osobným trénerom – možný s projektom MobilnéFitko len v okrese Pezinok a Senec.

Knihy/tréningové manuály pre začiatočníkov – Začni cvičiť s POHYBom for Men a Začni cvičiť s POHYBom for Women.

Prípadne individuálne nastavenie tréningového a stravovacieho plánu podľa tvojich cieľov, potrieb a možností.

Ak sa ti tieto informácie páčili daj nám like a zdieľaj ich na sociálnych sieťach, naše page sú na FB POHYB.sk a Instagram pohybsk .

Alebo poznáš niekoho, pre koho by bol tento program prospešný? Prosím, pošli mu tento článok. 

Ďakujem ti.

Ak máš otázky ohľadom uvedenej témy alebo spolupráce kontaktuj ma. Rád s tebou uvedenú tému preberiem, ak budem vedieť ako rád pomôžem.

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner
AHOJ. Srdečne ťa vítam na mojej stránke. Som profesionálny osobný tréner, otec dvoch detí, dvoch tréningových kníh a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať, že skvelé telo môže mať každý. A to s radosťou, dobrým pocitom zo seba samého a zábavne. Rád ťa prevediem procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Preto dosiahneš výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície efektívne a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu