Tréningový plán pre ženy overený v praxi. Aké výsledky môžeš očakávať cvičením podľa knihy Začni cvičiť s POHYBom for Women?

Tréningový plán zameraný na zadok, stehná a problémové partie žien. Vytvaruj si ženské krivky a zbav sa tuku.

Tréning je síce len časťou procesu formovania tela. Ak je však tréningový proces nastavený správne, ide ľahšie aj všetko ostatné. Kniha / tréningový plán pre ženy začiatočníčky opäť ustál svoju skúšku. Prezri si aké výsledky dosiahla Vanes. V jednoduchosti by som povedal: „z dobrého, skvelé“. V duchu tohto plánu: „budeš sa cítiť skvele, ale vyzerať budeš ešte lepšie.“ =)

S formovaním postavy je možné zápasiť celý život. Ak ťa stály zápas so svojou postavou nebaví, patríš k tej väčšine obyvateľov planéty kde som aj ja.

Tréningový plán pre ženy, ktorý prináša výsledky.

Pri písaní tréningového manuálu Začni cvičiť s POHYBom for Women som chcel, aby tento tréningový plán zrkadlil nie len moje názory a postupy na chudnutie a tvarovanie postavy žien. Oslovil som preto ďalších 7 profesionálnych trénerov, ktorí denne menia postavy a životy svojich zverencov.

Požiadal som ich o spoluprácu na tejto knihe. Podmienkou bolo, aby odovzdali svoje know-how ako čo najefektívnejšie tvarovať ženskú postavu. Cieľ: úbytok prebytočného tuku, nárast pekných svalov tam, kde svaly majú byť, formovanie postavy, zvýraznenie ženských kriviek, podpora zdravia, flexibility a kondície.

Vzhľadom na výsledky a spätné väzby usudzujem, že sa nám tento postup podaril. Viac info o výsledkoch nájdeš v sekcií Referencie.

Komu je tréningový manuál vo forme knihy Začni cvičiť s POHYBom for Women určený?

Podľa tréningového manuálu môže trénovať doslova každá z vás. Prioritne je určený začiatočníčkam, ktoré chcú začať cvičiť ale účel plní aj u už cvičiacich žien. Taktiež je využívaný ako predloha a inšpirácia v tréningu pre pokročilé.

No a aké výsledky tréningu podľa tejto knihy môžeš dosiahnuť?

Vanes chcela upraviť svoju postavu. Už v začiatku bola jej postava skvelá. Myslíš, že by ju dokázala vylepšiť nejaká kniha?

Vo finále trénovania podľa Začni cvičiť s POHYBom for Women zmenila Vanesina postava takto.

Premena podľa tréningového plánu pre ženy Začni cvičiť s POHYBom for Women
Výsledok tréningu podľa knihy pre ženy Začni cvičiť s POHYBom for Women.

Ako to vyzerá v číslach? Zmizol tuk, Svaly zostalli tam kde svaly byť majú.

Výsledok tréningu podľa tréningového plánu pre ženy Začni cvičiť s POHYBom for Women
Výsledok tréningu podľa tréningového plánu pre ženy.

Možno ťa napadlo, že táto kniha je venovaná prioritne mladým dievčatám, ale opak je pravdou. Prezri si aké výsledky dosiahla tréningom podľa tejto knihy pre ženy babka Stanka (60r), ktorej som venoval samostatný článok.

Celý návod na tréning podľa kníh vieš s minimom vybavenia zrealizovať aj doma, tak ako to robí väčšina užívateliek týchto plánov. Tréning v domácich podmienkach je rovnako efektívny ako vo vybavenom fitnescentre. Musíš vedieť ako nato. Tréningové manuály ti poskytujú aj tento benefit.

Máš otázky, neváhaj ma kontaktovať cez formulár. A ak budeš chcieť obdobný tréningový plán (knihu) aj pre svojho partnera, ver, že som myslel aj na mužov – Začni cvičiť s POHYBom for Men.

Kompletné tréningové manuály/plány vo forme knihy kúpiš v našom eShope.

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner
AHOJ. Srdečne ťa vítam na mojej stránke. Som profesionálny osobný tréner, otec dvoch detí, dvoch tréningových kníh a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať, že skvelé telo môže mať každý. A to s radosťou, dobrým pocitom zo seba samého a zábavne. Rád ťa prevediem procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Preto dosiahneš výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície efektívne a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu