Všetko čo musíš vedieť o chudnutí
pred tým, ako začneš

AKO ZAČAŤ S CHUDNUTÍM?

Chudnutie patrí dlhodobo medzi najvyhľadávanejšie témy na internete. Informácií o tom, ako schudnúť nájdeš na internete veľké množstvo. Je ich až toľko, že sa v nich ľahko stratíš. Veľké množstvo, často protichodných informácií, ti paradoxne chudnutie nezjednoduší, ale naopak skomplikuje. Namiesto straty tuku, sa tak skôr dostaví frustrácia. Pripravil som pre teba 3 e-booky, ktoré ti pomôžu pri redukcii telesnej hmotnosti. V prvom sa dozvieš všetko, čo musíš vedieť o chudnutí pred tým ako začneš. V druhom e-booku sa venujem rôznym princípom stravovania zameraným na redukciu tuku. Spolu s mojimi cvičencami som za teba vyskúšal 7 stravovacích princípov. Na záver sa dozvieš niečo viac o tréningových plánoch na chudnutie. Poviem ti, aké sú ich výhody, nevýhody a tiež sa s tebou podelím o moje vlastné skúsenosti.

VŠETKO O CHUDNUTÍ NA 1 MIESTE

Rozhodol som sa spísať skúsenosti, ktoré som nadobudol počas spolupráce s viac ako 100 mužmi a 20 ženami vo veku od 22 do 71 rokov počas uplynulých 48 mesiacov. Každý človek je jedinečný a preto každému funguje a vyhovuje niečo iné. Neexistuje zaručený návod na chudnutie. Ak chceš informácie šité na mieru pre teba, vypracujem ti individuálny tréningový plán a jedálniček na mieru podľa tvojich individuálnych potrieb.

Ak ešte stále váhaš prezri si kategóriu tých, ktorý to už absolvovali.

ČO SA DOZVIEŠ?

  1. Aký je význam stravy a dôležitosť živín pri chudnutí?
  2. Aký je význam bielkovín pri spaľovaní tuku?
  3. Aký je význam sacharidov a vlákniny pri spaľovaní tuku?
  4. Môžem jesť sacharidy, keď chcem spáliť tuk?
  5. Aký je význam tukov pri redukcii hmotnosti?
  6. Môžem jesť mastné, keď chcem schudnúť?
  7. Aký je význam doplnkov výživy pri redukcii hmostnosti?

VYPLŇ FORMULÁR A ZÍSKAJ E-BOOK ZADARMO

Po vyplnení tohto formulára ti pošlem e-mail, v ktorom si nájdeš e-book Všetko, čo musíš vedieť o chudnutí pred tým, ako začneš.

(odoslaním formulára potvrdzuješ všeobecné podmienky internetového obchodu Pohyb.sk)

3 dielny seriál o spaľovaní tuku Schudnite s POHYBom

Schutnite s POHYBom - 1. časť - hover Schutnite s POHYBom - 2. časť Schutnite s POHYBom - 1. časť