Veľký sprievodca
tréningovými plánmi na chudnutie

AKÝ TRÉNINGOVÝ PLÁN JE VHODNÝ NA CHUDNUTIE?

To, že chudnutie nie je žiadny rébus, ale vhodná kombinácia stravy a tréningu už vieš. V prvom e-booku si sa dozvedel, ako začať s chudnutím, resp. všetko čo musíš vedieť o chudnutí pred tým, ako začneš. Potom som ti vysvetlil, ako sa stravovať, aby si schudol telesný tuk. Na záver ti vysvetlím, ako si zvoliť správny tréningový plán zameraný na redukciu hmotnosti.

ČO SA DOZVIEŠ?

  1. Čo je tréning, tréningová jednotka a tréningová frekvencia?
  2. Čo je tréning nízkej intenzity a na čo je vhodný?
  3. Čo je tréning strednej intenzity a na čo je vhodný?
  4. Čo je tréning vysokej intenzity a na čo je vhodný?
  5. Aké sú výhody a nevýhody jednotlivých tréningových princípov?
  6. Ktorý tréningový plán je najvhodnejší na redukciu telesnej hmotnosti?

 

Po prečítaní tohto e-booku si budeš vedieť vybrať tréningový plán na chudnutie vhodný práve pre teba. Neočakávaj, že sa dozvieš zaručený návod na chudnutie, ktorý ti bude 100% fungovať. Každý človek je jedinečný. Každému funguje a vyhovuje niečo iné. Musíš zistiť, čo vyhovuje práve tebe a na čo tvoje telo reaguje najlepšie. Kým to zistíš, tak to môže istú dobu trvať.

SKRATKY VEDÚCE K ÚSPECHU (VÄČŠINOU) NEEXISTUJÚ

V živote často platí, že skratky vedúce k úspechu neexistujú. Avšak v tomto prípade existuje spôsob, ako schudnúť jednoduchšie. Je to možnosť nechať si navrhnúť individuálny tréningový a stravovací plán na chudnutie. Mám viac ako 15 ročnú prax. Počas tejto doby som pomohol množstvu ľudí získať postavu po akej túžia. Ak chceš dosiahnuť svoj cieľ rýchlejšie a efektívnejšie, vypracujem ti individuálny tréningový a stravovací plán, ktorý bude prispôsobený na mieru tvojim potrebám. Ani toto nie je záruka úspechu. V konečnom dôsledku je výsledok 100%-ne závislí na tom, ako budeš tento plán dodržiavať. Ušetríš však čas potrebný na to, aby si zistil čo presne máš jesť, v akých mntožstvá, kedy máš jesť a kedy a ako máš správne cvičiť, aby sa ti podarilo schudnúť a vyformovať postavu. Tréningový a stravovací plán ti navrhnem na základe tvojich preferencií, práce a individuálnych obmedzení (zdravotných, časových, súkromných a pod.) Zisti viac o mojich individuálnych tréningových a stravovacích plánoch na mieru tu.

Ak ešte stále váhaš prezri si kategóriu tých, ktorý to už absolvovali.

VYPLŇ FORMULÁR A ZÍSKAJ E-BOOK ZADARMO

Po vyplnení tohto formulára ti pošlem e-mail, v ktorom si nájdeš e-book Veľký sprievodca tréningovými plánmi na chudnutie.

(odoslaním formulára potvrdzuješ všeobecné podmienky internetového obchodu Pohyb.sk)

3 dielny seriál o spaľovaní tuku Schudnite s POHYBom

Schutnite s POHYBom - 1. časť Schutnite s POHYBom - 2. časť Schutnite s POHYBom - 3. časť - hover