Prečo vznikol tréninkový manuál Začni cvičiť s POHYBom for Women

Kompletný tréningový manuál/plán na cvičenie pre ženy začiatočníčky v jednoduchej a účinnej forme.

Nakoľko na poli fitness a tréningu úplne absentujú kompletné a  konkrétne kroky, ktoré by viedli začiatočníkov a začiatočníčky procesom tréningu rozhodol som sa takýto postup napísať.

Po približne roku tvorby (2017) vznikol mužský tréningový manuál Začni cvičiť s POHYBom for Men. Používateľov som sám kontaktoval a ohlasy boli pozitivne. Muži, ktorí uvedený postup dodržali nabrali svaly, schudli na tuku, zlepšila sa ich kondícia i flexibilita.

Napriek týmto pozitívnym ohlasom od mužov som chcel, aby tréningový manuál pre ženy obsahoval tím trénerov.

Tím profesionálov, z ktorých každý odovzdá vlastné know-how. Ako presne realizovať zmenu na tele. Zmenu vo forme redukcie tukových zásob, úpravy hmotnosti, vyformovania svalov i ženských kriviek. To všetko súbežne so zlepšením kondície a zdravia používateliek tréningového manuálu.

Kompletný tréningový manuál/plán na cvičenie pre ženy začiatočníčky.

Oslovil som tých najschopnejších osobných trénerov z môjho okolia.

Všetci s tvorbou takejto knihy súhlasili. A tak sme pre tréningový manuál pre ženy zložili 8 členný tím. 8 fundovaných profesionálov (aktívnych osobných trénerov), ktorý denne menia postavy (a životy) žien procesom tréningu.

Andrej Zachar, Katarína Hrdá, Veronika Berecová, Michael Achberger, Tomáš Tschur, Monika Gschwandnerová a Peter Matúšek.

Dosiahli sme požadovaný cieľ.

Tréningový manuál ti odovzdá kompletné informácie čo robiť.

Presný postup bez tápania. Žiadne rozmary, len tréning v jednoduchej, zábavnej ale najmä efektívnej forme, ktorý ti zaručí výsledky.

Výsledky v podobe straty prebytočného tuku, jemného osvalenia (ženské krivky), zlepšenia kondície, flexibility a tiež fantastického pocitu zo seba samej.

Tréneri ale aj užívateľky, ktoré nám pomohli s realizáciou a „skúškou“ funkčnosti tréningového manuálu sme sa zhodli, že heslom Začni cvičiť s POHYBom for Women je:

„Budeš sa cítiť skvele, ale vyzerať budeš ešte lepšie:“

Tak čo? Chceš sa cíitiť ale najmä vyzerať skvele?

Tréningový manuál pre ženy začiatočníčky Začni cvičiť s POHYBom for Women kúpiš v našom eShope.

Foto: Goodfon.com

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu