Ploché brucho alebo ako schudnúť na bruchu

Disciplína stravovania a tréningu je kľúčom k vášmu úspechu

Ploché brucho je vizitkou vášho stravovania, životného štýlu a neposlednom rade určite posilňovania (športovania).

Posilňovanie je nepochybne bezkonkurenčnou aktivitou pre dosiahnutie plochého brucha aj s tzv. kockami, tehličkami, sixpackom, buchtami … pomenovanie tu nehrá úlohu.

 

Definujme si otázku: ako schudnúť na bruchu?

Odpoveď: veľmi jednoducho.

 

Kľúčom je disciplína. Disciplína v stravovaní i posilňovaní. Pravidelne sa venujte posilňovaniu a pravidelne jedzte, optimálne 5-6 jedál denne a výsledok sa dostaví takmer okamžite.

Správne stravovanie a posilňovanie je verejne veľmi dobre známe, preto sa sústredíme na extra TIP, ktorý vám bude v snahe o ploché brucho veľmi nápomocný.

Ak vám pohyb a stravovanie nepostačuje môžete si pomôcť veľmi účinnými doplnkami výživy od výrobcu najkvalitnejších suplementov (NANOX NUTRICEUTICALS).

NANOX SVELTAX

– unikátny zrýchľovač metabolizmu a spaľovač tukov v oblasti pásu založený na báze kapsaicínu,

NANOX LIPIXOR

termogénny multizložkový spaľovač tuku,

 NANOX ALCAR 

(acetyl l-carnitine) – ešte účinnejšia verzia najprirozdenejšieho spaľovaču tuku l karnitínu.

 

Kombinácia týchto troch suplementov podporí spaľovanie vašich tukových zásob aj v oblasti pásu i redukciu telesnej hmotnosti celkovo. Užívajte túto kombináciu doplnkov výživy na chudnutie počas 3 mesiacov, dbajte na disciplínu v posilňovaní a stravovaní. Otázka ako schudnúť na bruchu a ako dosiahnuť ploché brucho vás už nebude musieť trápiť. Práve naopak budete musieť odpovedať na tieto otázky vášmu okoliu, ktoré sa na ne bude dotazovať.

Odporúčané produkty z nášho e-shopu