Osobný tréner online alebo ako trénovať pod dohľadom osobného trénera doma.

Ako trénovať doma pod dozorom osobného trénera? Online osobný tréner v priamom prenose a v pohodlí domova.

Odrádza ťa návšteva fitka? Preferuješ tréning doma? Domáce pohodlie môže byť vhodným stimulantom pre efektívny tréning. Ak sa toto pohodlie umocní okamžitou dostupnosťou bez potreby ďalšieho vybavenia a cestovania stmeľuje niekoľko výhod. Sú to práve tie, ktoré šetria čas, náklady a často stoja v ceste k tvojim pravidelným tréningom.

Pravidelnosť tréningu je pre dosahovanie výsledkov nevyhnutnosťou. Ako však pravidelne trénovať? Riešením môže byť online osobný tréner. Smart riešením Program P13.

V pohodlí domova alebo hocikde budeš chcieť sa prihlásiš na tréning a trénuješ podľa inštrukcií osobného trénera tak, ako to prebieha v skutočnosti. Vtedy keď za chrbtom trénujúceho stojí tréner a usmerňuje ho.

Rozdiel je len v tom, že tréner nebude stáť za tvojim chrbtom ale bude ťa kontrolovať a usmerňovať cez zariadenie, ktoré máš pred sebou (telefón, tablet, počítač, …).

Ako prebieha online tréning s osobným trénerom?

Službu tréningov si objednáš cez internet na na webe pohyb.sk. Obratom ťa budem kontaktovať a prebehne prvá hodina s úvodnou konzultáciou a tréningom. Následne si dohodneme termíny tréningov a tvojou úlohou bude sa v dohodnutom termíne prihlásiť. Potom už naplno trénujeme.

Proces online tréningu s osobným trénerom krok po kroku.

  1. Napíšeš mi cez kontaktný formulár v tomto linku.
  2. Kontaktujem ťa s ponukou, ktorú spoločne nastavíme tak, aby ti plne vyhovovala.
  3. Ustálime online možnosti a priestor (telefón, pc a podobne) vrátane adresy a prihlasovacích údajov prípadne videohovoru.
  4. Dohodneme si termín prvého tréningu, v úvode ktorého prebehne krátka konzultácia (tak ako štandardne pri osobnom tréningu) a odtrénujeme spolu prvý tréning. Tento úvodný tréning a konzultácia sú vždy zdarma, preto, aby si vedel/a ako a v akej kvalite budú tréningy prebiehať.
  5. Po úvodnej hodine ti pošlem zálohovú faktúru.
  6. Po úhrade zálohovej faktúry ti doručím daňový doklad.
  7. Dohodneme si termíny tréningov, ktoré ti budú najviac vyhovovať.
  8. V danom termíne a čase sa prihlásiš (telefón, televízor, tablet, počítač) tak ako ti to bude vyhovovať a tréning sa môže začať.
  9. Trénujeme =)
Online tréning s osobným trénerom znamená trénovať kdekoľvek budeš chcieť.

Aké vybavenie potrebujem na online tréning doma?

Vybavenie, možnosti, schopnosti i ciele sú predmetom úvodnej konzultácie. Na tréning nepotrebuješ vôbec nič len svoje telo. Všetko čo máš doma z vybavenia alebo súčasti domácnosti (stolička, fľaše s vodou, knihy, …) si dohodneme tak, aby ti vyhovovalo. Teda v prípade, že ich budeš chcieť na tréningu používať.

Ako som už napísal, na tréning okrem svojho tela nepotrebuješ skutočne nič viac. Všetko čo budeš mať a vedieť použiť navyše naše tréningové možnosti zvýšia. Nie je problém odcvičiť bez pomôcok a tiež nie je problém odcvičiť v domácej posilňovni. Dôležitosť je kladená len na to ako ti to vyhovuje.

Program P13 je minimalistický tréningový systém prinášajúci maximálne výsledky. V pohodlí domova a s minimálnym vybavením aj minimálnou časovou investíciou tak môžeš urobiť skvelý výsledok.

Program P13 minimalisticky tréningový systém prinášajúci maximálne výsledky
Program P13 – výsledok tréningového systému za 75 dní.

Aké ciele a výsledky môžem od tréningu online s osobným trénerom očakávať?

Tréning a jeho výsledky sú obdobné ako v prípade návštevy fitka. Tréning je plnohodnotný a s maximálnou možnou efektivitou, tak aby spĺňal všetky profesionálne náležitosti – bezpečnosť, funkčnosť, možnosti i sledovanie cieľov. Ciele tréningu ako sú spaľovanie tuku, nárast a budovanie svalov, zlepšenie pohybových a silových schopností, zlepšenie kondície a zdravia. To všetko je možné realizovať v online tréningom aj doma. Prekážku by som nevidel v možnostiach, ktorými disponuješ (či už doma alebo vo fitku) ale v tvojej pravidelnosti a prístupe.

Na tvoju pravidelnosť a prístup budem pozitívne vplývať najlepšie ako budem vedieť. Je to mojou úlohou.

Či už sa jedná o osobný tréning, online osobný tréning, skupinové cvičenie alebo moje knihy, online program či Program P13.

Som absolútne otvorený tvojmu názoru, pretože práve to považujem za možnosť zlepšenia. Ako jedinci sme individuálny a každý inklinuje k niečomu inému. Za niečo viac ako 20 rokov vlastného tréningu a viac ako 15 rokov tréningovej praxe s trénujúcimi viem, že preto, aby bol tréning efektívny si musíme rozumieť a „sadnúť“ ako ľudia. Až následne môžeme spolupracovať a tvoriť hodnotný výsledok, ktorý je pre tieto potreby tvoja spokojnosť a zlepšenie fyzických proporcií.

Trénovať s online osobným trénerom je plnohodnotný tréning v pohodlí domova.

Mojim cieľom je, aby si práve ty dosiahol/dosiahla výsledky po akých túžiš. Pretože ak ti s nimi pomôžem sú to výsledky aj pre mňa. Je to náš spoločný „boj“. Je to náš spoločný výsledok, ktorého si ty strojcom.

Ako skvelú online možnosť tréningu ti dávam do popredia Program P13 minimalistický tréningový systém prinášajúci maximálne výsledky.

Program P13 je navrhnutý tak, aby ťa stál minimálne úsilie, minimálne náradie a minimálny čas. Požiadavky na výsledky sú MAXImálne. Stiahneš si ho do mobilu alebo kdekoľvek budeš chcieť. Budeš ho tak mať vždy po ruke. Program P13 vznikol doma, do fitka s ním preto môžeš ale vôbec nemusíš. O Programe P13 sa dozvieš viac v našom eShope.

Budem rád, ak ma kontaktuješ a zahájime tvoju online premenu. Ak máš akékoľvek otázky neváhaj ma kontaktovať cez kontaktný formulár v tomto linku.

V prípade, že uprednostňuješ tlačené verzie tréningových plánov moje knihy Začni cvičiť s POHYBom for Women (pre ženy) a Začni cvičiť s POHYBom for Men (pre mužov) sú určené práve tebe.

V knihách je zachytený kompletný tréningový proces pre začiatočníkov. Krok po kroku sa dozvieš všetko čo máš, kedy a ako trénovať. Každý tréning je rozdelený do prehľadnej tabuľky cvikov a cviky sú popísané vrátene celej techniky a fotografií. Presne tak vieš čo, kedy a ako trénovať na najbližších 3 (6) mesiacov. Dôraz je kladený na jednoduchosť a efektivitu. Väčšinu z opísaných tréningov vieš odtrénovať aj v pohodlí domova a s trochou kreativity zvládneš doma takmer všetko. Cieľom je to, aby ťa tréning bavil. Zbaví ťa prebytočného tuku, vybuduje svaly tam, kde svaly majú byť. Zlepší tvoju kondíciu i zdravie.

Aké výsledky tréningu dosiahli ľudia podľa Začni cvičiť s POHYBom for Men a Women nájdeš v referenciách.

Obe knihy a môžeš kúpiť v kníhkupectve alebo našom eShope.

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu