Osobný tréner: 4 mesačný komplexný program zmeny postavy VIP

Kompletná zmena tvojej postavy ale najmä života garantovaná vrátením peňazí.

Úplný popis priebehu 3 mesačného programu zmeny postavy s osobným trénerom nájdeš v tomto článku – Osobný tréner: 3 mesačný komplexný program zmeny postavy, alebo kompletná zmena postavy za 90 dní.

Pre VIP garantovaný program uvádzam najmä jeho odlišnosti. A tiež to, prečo ti v prípade absolvovania tohto programu garantujem vrátenie peňazí v plnej sume.

Rozdiely v komplexnom programe zmeny postavy VIP:

VIP komplexný program zmeny postavy s osobným trénerom má trvanie 4 mesiace resp. konkrétne, minimálne 65 tréningových jednotiek, ktoré v prípade potreby môžu byť v tomto období doplnené o ďalšie tréningové jednotky.

Počet individuálnych stravovacích plánov sa oproti 3 mesačnému programu zvyšuje na 4 – 5, preto je možné plánovane meniť stravovanie aj za kratšie obdobie ako 1 mesiac.

Výsledky v podobne zlepšenia kondície, zdravia, schudnutia na tuku a náraste svalov sú garantované vrátením peňazí.

Táto garancia vrátenia peňazí je podmienená tvojim neustálym monitorovaním denného,nočného (mimotréningového) i tréningového režimu. Monitorovanie prebieha na základe náramku alebo hodiniek zaznamenávajúcich biorytmus. Záznam musí mať takú formu, aby bolo možné ho kontrolovať (zdieľanie alebo archivácia).

Ďalej v rámci programu zmeny postavy VIP získavaš.

*Vstup a výstup test.

*Kompletný záznam meraní a výkonov.

* Vyhotovenie fotografií tvojej zmeny (profi).

Aké reálne výsledky (zmenu postavy) môžeš po VIP komplexnom programe očakávať?

Asi ťa neprekvapí, že je to absolútne individuálna záležitosť. Aby moje tvrdenia neboli úplne alibistické uvediem ti 3 príklady. Tieto považujem z hľadiska mojej doterajšej praxe plne reálne, v prípade, ak budeš k programu seriózne pristupovať.

Cieľ 4 mesačného komplexného programu zmeny postavy s osobným trénerom, CHUDNUTIE – redukcia tuku.

Ak je tvoja nadváha (obezita) 30, 40 lebo viac kg tuku môžeš počítať, že 15 – 20kg tuku stratíš.

VIP Komplexný program zmeny postavy s osobným trénerom.

Pozor. Tuk na tele určite „spálime“ ale svaly (sú ťažšie) narastú, takže celková hmotnosť sa nemusí a spravidla ani nezmení o toto číslo. Zostane o niečo vyššia.

Cieľ 4 mesačného komplexného programu zmeny postavy s osobným trénerom, KOREKCIA postavy.

Tvoju telesnú hmotnosť je potrebné upraviť o +/- niekoľko kilogramov. Tvoja hmotnosť môže zostať rovnaká alebo sa zmeniť len o niekoľko kilogramov. Podstatne sa však zmení konzistencia tvojho tela.

Konzistenciu mám na mysli, zmenu rozmerov v cm, %-tuálnom pomere tuk/svaly i vizuálne.

Cieľ 4 mesačného komplexného programu zmeny postavy s osobným trénerom, PRIBERANIE – nárast svalov.

V prípade výraznej tenkosti tvojej postavy môže nastať zmena + 4 až 8 kg. Všetko je však závislé od tvojich schopností, prístupu a stavu metabolizmu. 4 – 8 kg by mal byť nárast svalovej hmoty bez chemickej podpory (steroidy). Tvoja hmotnosť sa opäť môže zmeniť o iné číslo nakoľko je reálne, že so svalmi sa môže uložiť aj vrstva tuku.

Ak ťa celý priebeh zaujíma dočítaš sa ho v článku – Osobný tréner: 3 mesačný komplexný program zmeny postavy, alebo kompletná zmena postavy za 90 dní.

Moje odporúčania pre tréning mužov i žien som zhrnul v tréningových manuáloch. Tieto manuály obsahujú všetky kroky, ktoré ťa dovedú do cieľa zlepšenia postavy či už vo forme zníženia obsahu tuku alebo zvýšenia obsahu svalov. Prezri si tréningové manuály. Ak bojuješ dlhodobo s dobrou postavou, možno vyriešia aj tvoje problémy.

foto: goodfon.com

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového systému (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu