Helmut Strebl :Má 45 rokov a menej ako 2% telesného tuku

Koľko tuku na tele musí najmenej zostať nato, aby sme mohli prežiť? Helmut rúca všetky fakty.

Už ste sa niekedy zúčastnili prednášky z anatómie? Našli sme totiž niečo lepšie ako umelú figurínu, na ktorej sa identifikujú svalové skupiny. Helmut Strebl je 45 ročný „šialený“ fitnesák, ktorý sa dostal na ozajstnú hranicu v zmysle svalnatosti a nízkej hladinu tuku v tele.

Je to bezpečné? Určite nie. Je to drsné? Určite áno!

Pri pohľade naňho pripomína iného kulturistu. Andreas Münzer bol v jeho ére „najvyrezanejší“ kulturista alebo hovorovo vystrúhaný až na kosť. Bohužiaľ údajne aj zomrel pre nedostatok (extrémne nízku hladinu) tuku na tele. To bolo však ešte dávno pred érou  Helmuta Streblsa.

V porovnaní s Helmutom mal Andreas extrémne nízky podiel tuku na tele len v súťažnom období. Helmut však tvrdí, že takto nízke % telesného tuku si udržiava celoročne! Je pravdou čo sa hovorí: Nie je problém dostať sa na nízke % telesného tuku. Problém je udržať si ho!

Tí z vás, ktorý už majú skúsenosti s redukciou telesného tuku na nízke percento vedia, že Helmut si zaslúži veľký obdiv.

Ako dlho môže Helmut Strebl zostať šampiónom vyrysovanosti? To vie asi len Boh. Pravdou zostáva, že v súčasnosti je Helmut Strebl asi človek s riadene najnižším % telesného tuku na planéte.

Zdroj: spotmebro.com

Foto: youtube.com

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu