Fitnes tréner online alebo ako cvičiť doma s osobným trénerom.

Osobný tréner a plnohodnotný fitnes tréning na doma pod vedením online.

Vzhľadom na karanténne opatrenia sme po komunikácií so zverencami dospeli k jedinému záveru ako môžeme spoločne aj naďalej trénovať. Tento spôsob si zvolili samotný trénujúci. ONLINE. Dostupná forma plnohodtného tréningu doma.

Napriek tomu, že túto možnosť som dlhodobo zavrhoval, okolnosti ju spravili reálnou.

Výsledkom bolo, že (virtuálne) osobný tréning realizovaný online v pohodlí domova, záhrady, chaty a podobne bol veľmi efektívny. Efektivitu umocňovala možnosť trénovať hocikde a doslova hocikedy bez potreby dochádzania.

Osobný tréner a fitnes tréningy na diaľku (online).

Osobný tréner online a tréningy cez internet sú jednoduchá možnosť efektívne trénovať aj doma.

Trénovať v pohodlí domova s minimom vybavenia môžeš so mnou v online video tréningu. Stačí ak sa pridáš do našej skupiny Členstvo v POHYBe a o tréning minimálne máš postarané. Program P13 ťa prevedie všetkým čo potrebuješ vedieť. Program P13 je minimalistický tréningový systém prinášajúci maximálne výsledky.

Tréning s herečkou Zuzanou Vačkovou.

V období korona karantény som dostával denne niekoľko požiadaviek na možnosti tréningu. Jedinou možnosťou, ktorú sme s mojimi zverencami ustálili bolo trénovať online. Presnejšie bolo to trénovať podľa presného ale dostatočne nastaviteľného návodu. Z tejto potreby vznikol Program P13.

U väčšiny ľudí sa tento spôsob osvedčil a prišli sme spoločne na množstvo výhod v porovnaní so „skutočným“ tréningom.

Technická poznámka. Tréning pod dozorom osobného trénera nie je šikana. Je to proces vedenia. Tak ako učiteľ a žiak. Pre správne vedenie je najdôležitejší prístup jednej i druhej strany. Ak je tento prístup správny stáva sa kľúčom. Vtedy kľúč funguje za každých (doslova) okolností.

A aké sú jednoznačné výhody tréningu s osobným trénerom online?

 • Absolútna dostupnosť – doma, na záhrade, na ihrisku, … kdekoľvek sa pripojíš a môžeš trénovať, s tým čo máš aktuálne k dispozícií,
 • Nenáročnosť  – či už máš alebo nemáš, akékoľvek tréningové vybavenie. Na perfektný tréning nepotrebuješ skutočne nič. Ale. Čím viac možností vybavenia máš, tým výraznejšie rozšíriš repertoár cvičení. Ak máš doma vybavené fitko, nemáš doma nič alebo len niekoľko kusov náradia, o plnohodnotný tréning máš postarané.
 • Efektivita – dostupnosť a nenáročnosť sú skutočne veľké prednosti k efektivite. Odpadá akékoľvek cestovanie, čakanie vo fitku, šuchtanie sa niekoho pred tebou, …
 • Cena  – tréning je bez ďalších nákladov na cestu, vstupného do fitka, bez nápoja na bare a podobne.
 • Odmakáš si kedy chceš a tak ako môžeš, nikam nechodíš ak sama/sám nechceš.

Všetky výhody domáceho /minimalistického/ tréningu využiješ ako člen skupiny Členstvo POHYBe. V prípade, že budeš chcieť viac, máš niekoľko možností.

Aj herečka Zuzana Vačková s nami trénuje.

Aké sú možnosti online fitnes tréningu?

Bezplatne ti môžem poskytnúť členstvo v uzavretej FB skupine Členstvo POHYBe. V tejto skupine nájdeš desiatky plnohodnotných tréningov v domácich podmienkach, na ktorý potrebuješ minimum vybavenia.

Individuálny tréning 1 na 1

1 mesiac / 10 tréningových hodín.

Proces online tréningu s osobným trénerom krok po kroku.

 1. Napíšeš mi cez kontaktný formulár v tomto linku alebo priamo na lubos(zavináč)pohyb.sk.
 2. Kontaktujem ťa s ponukou, ktorú spoločne nastavíme tak, aby ti plne vyhovovala.
 3. Ustálime online možnosti a priestor (telefón, pc a podobne) vrátane adresy a prihlasovacích údajov prípadne videohovoru.
 4. Dohodneme si termín prvého tréningu, v úvode ktorého prebehne krátka konzultácia (tak ako štandardne pri osobnom tréningu) a odtrénujeme spolu prvý tréning. Tento úvodný tréning a konzultácia sú vždy zdarma, preto, aby si vedel/a ako a v akej kvalite budú tréningy prebiehať.
 5. Po úvodnej hodine ti pošlem zálohovú faktúru.
 6. Po úhrade zálohovej faktúry ti doručím daňový doklad.
 7. Dohodneme si termíny tréningov, ktoré ti budú najviac vyhovovať.
 8. V danom termíne a čase sa prihlásiš (telefón, televízor, tablet, počítač) tak ako ti to bude vyhovovať a tréning sa môže začať.
 9. Trénujeme =)

Individuálny tréning 1 na 1 + program.

10 tréningových hodín + kniha Začni cvičiť s POHYBom for Women alebo Začni cvičiť s POHYBom for Men + stravovací plán.

Postup rovnaký ako je popísaný vyššie.

Skupinový tréning

Vopred dohodnuté termíny tréningov spravidla na jeden mesiac dopredu.

Max. 15 ľudí na online hodine – 10 tréningových hodín.

Postup rovnaký ako je popísaný vyššie.

Konečné ceny služieb nájdeš v cenníku.

Ak ti niečo nebude jasné alebo sa budeš potrebovať upresnenie, neváhaj sa ma pýtať. Rád zodpoviem tvoje otázky.

Ako jedinečnú možnosť trénovať doma minimalisticky a s výsledkami ti ponúkam Program P13. Program si stiahneš do mobilu alebo kdekoľvek ti bude vyhovovať. Je to tréningový systém, ktorých vznikol doma a pre domáce využitie. Jeho benefity však siahajú do všetkých všetkých oblastí tvojho života. Program P13 je minimalistický tréningový systém prinášajúci maximálne výsledky. Viac o Programe P13 nájdeš v našom obchode.

Foto: archív pohyb.sk

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu