Efektívny tréning celého tela doma. Cvičenie v pohodlí domova a aké má výhody

Cvičiť efektívne môžeš aj doma. Schudnúť, vytvarovať postavu, zlepšiť kondíciu a zdravie. To všetko sú reálne ciele, ktoré dosiahneš online video tréningom.

Pandémiu tu máme už rok a zdá sa, že sa tak skoro ani nechýli ku koncu. Pandemická situácia nás prinútila väčšinovo tráviť čas doma a robiť aktivity bez toho, aby sme mohli niekam vyraziť, či ísť si zacvičiť do fitness centra. Mnoho aktivít sa začalo robiť online. Výnimku netvoria ani pohybové aktivity a tréning vo fitku.

Športovci a pohybovo aktívny ľudia to majú skutočne zložitejšie. Ak si športovec, istotne nechceš počas pandémie skysnúť doma a nerobiť nič pre svoje telo a postavu. Aj počas tejto nelichotivej situácie môžeš niečo pre seba spraviť a cítiť sa fit. Ponúkame ti preto online video cvičenia za zvýhodnenú cenu.(kupón na konci článku)

Prečo a ako môžeš cvičiť doma?

Nepriaznivá situácia na Slovensku nás prinútila cvičiť doma. Keďže fitness centrá sú zavreté už rok, s výnimkou zopár letných mesiacov.  Nikto nevie dokedy bude táto situácia pokračovať, preto sa poisti a radšej začni cvičiť doma s pomocou online videí od skúseného profesionálneho trénera. Cvičenie doma ti nemôže úplne nahradiť cvičenie s trénerom osobne vo fitness centre, ale zamedzíš stagnácií a lepšie je byť stále pohybovo aktívny. Najmä neostaň pasívnym. Výsledky z cvičenia doma môžu byť veľmi dobré (pozri naše výsledky), tak ako keby tréning prebiehal v telocvični, či vo fitku. Stačí na sebe iba skutočne zamakať aj cez pandémiu.

Členstvo v POHYBe - denne nový tréning z pohodlia obývačky
Tréning celého tela z pohohlia vlastnej obývačky.

K cvičeniu doma nepotrebuješ skutočne nič extra, iba sebazapretie, odhodlanie a možno nejaké menšie domáce náradie. Cvič s nami každý deň v týždni + v sobotu je vždy tréningový/informačný bonus. Iba v  nedeľu máme regeneračné voľno. Zaslúžiš si ho aj ty.

Efektívny tréning celého tela? Žiaden problém. Doma je doma. Má to nespočet výhod. Uvediem ti niekoľko najzákladnejších.

Cvičenie doma má svoje výhody, a niektoré celkom isto prevyšujú výhody fitka. Rok pandémie nás akosi podvedome núti pozerať sa už na všetko cez čierne okuliare, ale nič nie je také čierne, ako sa na prvý pohľad javí. Treba sa do toho iba pustiť. Ľudia si väčšinou nájdu nejakých pár cvikov na internete a podľa toho cvičia, čo ich však samozrejme po pár dňoch omrzí. Keďže takéto náhodné výbery cvičení nemajú spravidla žiaden systém… nevidia nijakú zmenu, nemajú motiváciu, sú frustrovaní a vzdajú to. To nemusí byť aj tvoj prípad. Ponúkam skvelú možnosť ako cvičiť systematicky a efektívne z pohodlia domova so skúseným trénerom. Alebo nechceš mať po pandémii krásnu postavu?

Ak chceš správne cvičiť doma, cieľom je individuálne nastaviť najúčinnejší spôsob na dosiahnutie cieľa. Členstvo v POHYBe ti ukáže, ako na to správne. Na získanie skvele vyzerajúcej postavy, pevnej imunity a zdravia je vhodné mať systém a pomoc profesionálna. „Náhodné“ a „sem-tam“ cvičenie ti k tomuto cieľu pomôže veľmi chabo.

Nie vždy sa nám chce ísť do fitness centra, nemáme na to náladu, alebo nám nevyhovuje čas,  deň, alebo chceme byť jednoducho sami. V dnešnej situácii je ešte k tomu aj fitko zatvorené. Preto je cvičenie online  super alternatívou, ako byť fit a zároveň trénovať aj doma.

Aké sú skutočné výhody tréningu doma?

Doma je doma. Pohodlie domova je nezameniteľné – nemusíš sa prezliecť ani len z pyžama, alebo z teplákov, pohodlne si zacvičíš v čom chceš, nepriťahuješ pohľady iných.

Členstvo v POHYBe - denne nový tréning z pohodlia obývačky
Doma je doma. Doma je tvoj svet kde môžeš skutočne efektívne cvičiť.

Flexibilita akú má len domácnosť. Pružnosť –  cvičenie môžeš vykonávať kde len chceš, v obývačke (aj tréner cvičí v obývačke), v kuchyni, v spálni, nie si limitovaná ničím a nikým, nemusíš si nič plánovať. Máš vlastnú časovú flexibilitu. No stress, cvičíš, kedy sa ti chce a kedy máš na to chuť a náladu, nie je to striktné dané, že o 16.00 musíš byť vo fitku. Nič a nikto ťa neobmedzuje.

Tvoj vlastný svet. Si doma a máš svoje súkromie – máš veľké súkromie pri cvičení, nikto ťa nevidí, ak si aj hanblivá, toto je skvelý spôsob. Vadia ti pohľady cudzích ľudí, keď si v obtiahnutých teplákoch? Cvičenie doma je preto pre teba potom skvelá alternatíva.

Ty si ŠÉF. Ty si šéfuješ a manažuješ celý tréning -– neprispôsobuješ sa otváracím hodinám fitka, ani dňom v týždni. Šetríš tak čas, peniaze a energiu na chodenie do fitka.

Tréning ako program pre celú rodinu. Ak máš deti alebo partnera, do cvičenia ich môžeš zapojiť tiež. Ako inšpiráciu si môžeš pozrieť ako cvičenie rodičov a detí vyzerá.

Tréning celej rodiny a celého tela v pohodlí vlastnej obývačky.

Nuda? To určite nie! Niekedy sa  stáva, že cvičenie doma sa môže stať jednotvárnym. Možno ťa to po čase bez osobnej prítomnosti profesionálneho trénera a motivátora začne nudiť. Cieľom tréningov Členstva v POHYBe je z veľkej časti aj to, aby ťa tréning skutočne bavil. Ak ťa tréning bude baviť bude platiť náš hashtag, že vtedy získaš dokolané telo ako bonus #dokonaletelobonus

Neriešiš porovnávanie s inými. Doma sa s nikým nebudeš porovnávať. Nebude ťa nikto rozptyľovať, nájdeš si svoj rytmus. Tiež sa nemusíš červenať, ak ti niečo nejde hneď na prvý šup. Doma máš čas skúšať to viackrát. V pohodlí domova tiež nečakáš na to, kým sa nejaký stroj uvoľní. Máš úplnú flexibilitu, voľnosť a pohodu. Dáš si pauzu, kedy chceš.

Cvičíš podľa svojej potreby a toľko koľko vládzeš.

Online cvičenie je v súčasnej situácii to najlepšie čo môžeš v rámci riadeného tréningu pre seba urobiť.

Nemusíš  chodiť do fitka, míňať peniaze na cestu, si proste bez obmedzení, a to kedykoľvek. Cvičenie doma má svoje výhody a v súčasnosti sme aj tak naň odkázaní. Ak náhodou nemáš dostatočne silnú  a pevnú motiváciu, môžeš to skúsiť s nejakým kamošom, prípadne kamoškou. Bude to určite zábavnejšie vo dvojici.

Tréning na celé telo doma
Aj doma môžeš efektívne trénovať. Až tak efektívne, že výsledky uvidí aj tvoje okolie.

V  rámci nášho členstva v POHYBe pridávame každý deň v týždni videotréning. Trénuješ, kedy chceš a ako chceš s profesionálom, ktorý ti okrem iného prinesie aj zábavnú formu efektívneho tréningu a presný tréningový plán. Priprav sa na to, že žiadna nuda to nebude. Zlepši si kondičku aj zdravie s POHYBom.

Na tréning potrebuješ seba, trošku miesta a sem tam využijeme nejaké príslušenstvo domácnosti. Tak poď do toho! Ak online cvičenie nesplní tvoje očakávania a ani členstvo, peniaze ti budú alikvótne vrátené.

Byť členom POHYBu znamená:

*Mať denne nový video tréning, na ktorý nepotrebuješ žiadne špeciálne vybavenie.

*Neobmedzený prístup do kompletných tréningových plánov (cyklov).

*Možnosť zvýhodneného nákupu oblečenia, doplnkov výživy a tréningového náradia u nášho partnera MyProtein. A to až do výšky 42% z hodnoty nákupu.

..a nielen to.

Členstvo v POHYBe si môžeš kúpiť TU – https://cutt.ly/TkQSrSa

Do konca apríla ti poskytneme zľavu 30% z ročného členstva ak do miesta pre kupón napíšeš VYHODA

Autor článku
Redakcia - tím POHYB
Redakcia - tím POHYB
Redakcia - tím POHYB
Redakciu tímu POHYB tvoria osobní a športoví tréneri, nadšenci športu a životného štýlu i športoví redaktori. Aj ty patríš k takýmto športovým nadšencom? Chceš byť v našom tíme? Preukáž odbornosť a radi ťa uvítame. Neváhaj nás kontaktovať.

Odporúčané produkty z nášho e-shopu