Členstvo v POHYBe? To znamená mať stovky receptov na skvelú postavu.

Kompletné minimalistické tréningové plány v efektívnych a konkrétnych tréningoch, ktoré si prispôsobíš.

Obsah článku:

Čo ti členstvo v POHYBe prinesie?

Ako vznikla myšlienka členstva v POHYBe?

Čo ti ponúkam členstvom v POHYBe?

Tréningové plány a ich účinnosť.

Čo je členstvo v POHYBe a čo ním získaš.

Funkčné, skutočné a efektívne minimalistické tréningy, ktoré sú zamerané najmä na:

  • Nárast a budovanie kvalitnej svalovej hmoty,
  • Efektívne spaľovanie tuku,
  • Vyrysovanie a definíciu svalov,
  • Redukciu hmotnosti,
  • Nárast a budovanie sily,
  • Zlepšovanie kondície,

A plnenie mnohých iných viac špecifických cieľov ako je zameranie sa na konkrétne svalové partie, flexibilitu alebo kombináciu uvedených požiadaviek.

Dôležité i doplňujúce informácie, ktoré zabezpečia tvoj rýchly pokrok bez prestojov a tápania v podobe zlepšenia postavy, zhodenia pivného brucha, spevnenia prsných svalov alebo tvarovanie stehien či zaoblenie zadku.

Členstvo v POHYBe je uzavretá skupina na FB.

V tejto skupine nájdeš zadarmo krátke ukážky minimalistického tréningového systému Programu P13. Tieto ukážky môžeš trénovať tak ako uvidíš ale môžeš ich tiež použiť ako predlohu na vlastné zostavenie tréningu tak, ako ti bude vyhovovať.

To všetko v zábavnej a konkrétnej, no najmä účinnej podobe.

Neponúkam ti recept na skvelú postavu a zdravie bez námahy. Ponúkam ti kompletný recept resp. niekoľko stoviek receptov na to, aby si dosiahol skvelú postavu s čo najmenším úsilím, efektívne a v minimálnom čase.

Heslom Program P13 je NIE JE ČAS STRÁCAŤ ČAS. Podľa Programu P13 sú zostavované všetky video tréningy v členstve.

Ako vznikla myšlienka členstva v POHYBe?

Keď som začínal cvičiť (rok 1999-2000) nebolo príliš veľa možností ako sa informovať o tréningu. Úplne by sa to dalo zhrnúť do dvoch časopisov a niekoľko kníh.

Tréningová inšpirácia ako repertoár systematických tréningových jednotiek absentovala takmer úplne. Situácia sa do dnes výrazne zlepšila. Až tak, že si často nevieme vybrať to správne.

Členstvo v POHYBe – minimalistické tréningy pre zmenu postavy.

Čo evidujem od tohto času stále nevyriešené je, zabezpečenie krátkych ale stále kompletných tréningových cyklov. Áno, viem. Sú appky, aj niekoľko webov, ktoré ti ponúkajú vzorové tréningy.

Popravde, do pár z nich som nazrel. Ale nenašiel som skutočne efektívny postup. Rozladili ma, pretože tréningový proces ti generujú skôr podľa náhodilosti a atraktivity ako podľa toho čo je vhodné a potrebné pre tvoje výsledky (toto ber ako moje čisto subjektívne hodnotenie).

Navyše, a to už ber objektívne. Tvoje tréningové napredovanie a pokroky tela i kondície nezáležia na jednom tréningu alebo na jednom druhu tréningu. Jedná sa o cyklus tvorený menšími cyklami. To ako vhodne budú pre teba zostavené ti zaručí skvelú postavu, kondíciu a flexibilitu v závislosti od tvojich cieľov.

Takto situáciu hodnotím z pohľadu tréningu a môjho vývoja ako cvičenca i ako trénera.

Čo ti ponúkam členstvom v POHYBe?

Členstvom v POHYBe ti ponúkam úplný prístup k minimalistickým tréningovým videám, ktoré prinášajú výsledky v podobe zmeny postavy, kondície aj zdravia.

Myšlienku členstva v POHYBe som konzultoval aj s niekoľkými ľuďmi, ktorý využili moje služby poradenstva alebo komplexného programu zmeny postavy. Títo ľudia (niekoľko desiatok) požadovali maximálna efektivitu a maximálnu časovú úsporu.

Vznikla potreba minimalistického tréningu. Minimum času, minimálny priestor a minimálne vybavenie na tréning. Požiadavky na výsledok boli maximálne.

Nakoľko téma nedostatku času ma “tlačila” už veľmi dlho zameral som svoje snaženie na dosiahnutie maxima za minimum. V literatúre som našiel niekoľko tréningových postupov, ktoré sa využívajú už desiatky rokov. Niekoľko z nich som dokonca ako tréner aj trénujúci denne používal v inom rozmere.

Výsledkom však bolo, že čas tréningu ani náradie, ktoré je potrebné vôbec nemusia byť v “štandardnom” rozmere ako je vnímané z fitnesscentier.

Tréningové plány a ich účinnosť.

Účinnosť tréningových plánov je často nemerateľná. Dôvod je ten, že trvajú (tréningy aj cykly) príliš dlho a vstupuje do nich niekoľko ďalších faktorov, ktoré sú často mimo našu kontrolu.

Členstvo v POHYBe zahŕňa krátke tréningové videá podľa zásad Programu P13, ktoré máš k dispozícií úplne zadarmo a umožňujú ti aj s minimom vybavenia trénovať s maximálnym efektom.

Tréning v tomto význame je v podstate slučkou 5 základných cvikov, ktoré nasledujú ihneď po sebe. Vyžadujú si minimálne vybavenie čo sa týka tréningového náradia aj priestoru. Opakovaním týchto cvikov dosiahneš maximálnu stimuláciu svalov a tým maximálny efekt, ktorý zmení tvoju postavu. Paretovo pravidlo.

Členstvo v POHYBe – tréningy na doma pre zmenu postavy.

Čo je členstvo v POHYBe a čo ním získaš.

Členstvo v POHYBe je uzavretá skupina na FB, v ktorej nájdeš krátke tréiningové videá. O prístup do členstva v POHYBe musíš požiadať ale je bezplatné a obratom budeš schválený/á.

Celý obsah členstva tak budeš mať zadarmo k dispozícií.

Zostavenie tréningov v členstve je založené na minimalistickom tréningovom systéme Programu P13. Uvidíš tak presne čo a ako máš (môžeš) cvičiť s minimálnym vybavením tak, aby sa tvoja postava zmenila.

Tréning je veľmi jednoduchý a celá jeho realizácia je založená 5 základných cvikoch (cvičeniach). Tieto cvičenia sú tlak, ťah, predklon, drep a stabilizácia. Akýkoľvek cvik poznáš, pravdepodobne bude patriť do jedného z uvedených cvičení.

Požiadať o členstvo v POHYBe môžeš TU.

Viac informácií o minimalistickom tréningovom systéme nájdeš TU.

Foto: goodfon.com, archív pohyb.sk

Autor článku
Ľuboš Gsch
Ľuboš Gsch
Hlavný tréner

AHOJ. Srdečne ťa vítam. Som profesionálny osobný tréner a s Mobilným fitkom pôsobím v Pezinku a v Senci.

Okrem toho som otec dvoch detí, dvoch kníh, minimalistického tréningového plánu na doma (Program P13) a tohto blogu. Mojou úlohou je ukázať ti, že skvelé telo môžeš mať aj TY. A to s radosťou, dobrým pocitom a zábavne. Prevediem ťa procesom tréningu a tiež všetkým potrebným. Výsledky v podobe skvelej postavy, zdravia a kondície dosiahneš efektívne, rýchlo a bezpečne.

Ak ťa zaujíma môj príbeh navštív sekciu Osobný tréner – O mne

Ak ťa zaujímajú moje referencie navštív sekciu Osobný tréner – Naše boje referencie

V prípade otázok ma neváhaj kontaktovať prostredníctvom formulára.

viac o autorovi

Odporúčané produkty z nášho e-shopu